Boomboks w Polsce!

10717541_805753199447869_693263066_nJuż w listopadzie będzie można bawić się na koncertach ukraińskiego zespołu Boomboks w Warszawie i Krakowie:  

4.11.2014 – Warszawa – Basen
5.11.2014 – Kraków – Klub Studio

Bilety w cenie 100 zł dostępne są w:
Warszawa – salony Empik, Media Markt, Saturn, www.biletomat.pl,www.evenea.pl, http://www.ebilet.pl, http://www.eventim.pl
Kraków – http://www.ticketpro.pl

Zespół powstał latem 2004 roku i od tego czasu ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych. Założycielami byli: Andrij Chływniuk, Andrij Samojło i Walentym Matijuk. Jak się mawia o nich za naszą wschodnią granicą – wszyscy oni byli „szeroko znani w wąskich kręgach”. Owe wąskie kręgi się znacznie rozszerzyły, bo niemalże od początku kariery zespół cieszył się dużą popularnością nie tylko na Ukrainie, ale również w Rosji, zapewne za sprawą tego, że ich piosenki możemy usłyszeć w trzech językach: ukraińskim, rosyjskim i angielskim. Ponadto starają się nie zamykać na kraje byłego ZSRR i ruszali w trasy po Europie i Stanach Zjednoczonych.

Do popularności, którą uzyskał zespół zapewne najwięcej przyczyniła się przyjemna dla ucha mieszanka stylistyczna i wyjątkowy głos charyzmatycznego Andrija Chływniuka. Warto wspomnieć, iż Boomboks jest otwarty na nowe wyzwania i chętnie podejmuje współpracę z innymi muzykami, m.in. z takimi artystami jak Dmytro Shurov znany jako Pianoboy i z jednym z najbardziej znanych ukraińskich zespołów jakim jest Okean Elzy.

Posłuchaj, pokochaj, idź na koncert! 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=r1dNZW61X28

https://www.youtube.com/watch?v=87eEPIOvdkU

https://www.youtube.com/watch?v=eORvJ3sTk9U

Reklamy

Informacje Irmi
Traveler, backpacker, hitchhiker, couchsurfer. In love with Ukraine, interested in people, their culture and idea of the world. Dreamer with surrealistic touch in drawings. Adores Salvador Dali, jazz and blues from 20. to 50-ties. Life-focused. Fascinated by art of film making, documentary, photography, commercials, graphics. Inter cultural and inter textual approach in life.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: